Kwai para kazanmak mümkün mü, güvenilir mi

Cevapla
Kullanıcı avatarı
CactusJack
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 30
Kayıt: 20 Haz 2023 02:33

Kwai para kazanmak mümkün mü, güvenilir mi

Mesaj gönderen CactusJack »

Kwai para kazanma olayı gercek mi? Papara hesap numarası istiyor en son. Güvenli mi?
Kullanıcı avatarı
toprak07
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 7
Kayıt: 11 Ağu 2023 11:47

Re: Kwai para kazanmak mümkün mü, güvenilir mi

Mesaj gönderen toprak07 »

CactusJack yazdı: 20 Haz 2023 19:12 Kwai para kazanma olayı gercek mi? Papara hesap numarası istiyor en son. Güvenli mi?
Kwai, kısa video paylaşımı yapan bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcılarına para kazanma fırsatı sunmaktadır. Kwai’den para kazanmanın birkaç yolu vardır. Bunlar şunlardır:

Davetiye koduyla başkalarını üye yaparak kazanç sağlamak. Davetiye kodunuzla kaydolan her bir kullanıcı için 0,80 dolara kadar kazanç sağlarsınız. Bazı koşullara bağlı olarak bu rakam 40 dolara kadar çıkabiliyor.
Günlük görevleri yaparak kazanmak. Günde 3 dakika uygulama içerisinde kalıp video izleme gibi basit görevler var. Bu görevleri yaparak uygulamanın altın adını verdiği sanal para birimini kazanabilirsiniz. Altınları daha sonra gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.
Günlük olarak giriş yapmak. Uygulamaya giriş yaptığınız ve içerik ürettiğiniz her gün sandık ve ödül sunar. Bu sandıkları açarak altın veya nakit kazanabilirsiniz.
İçerik üretmek. Uygulamada kendi videolarınızı oluşturup paylaşarak da para kazanabilirsiniz. Videolarınızın izlenme ve beğeni sayısına göre altın veya nakit ödüller alabilirsiniz.
Kwai’den para kazanmak için Papara hesap numarası istenmesi normaldir. Papara, online ödemeler yapmanızı sağlayan bir dijital cüzdan uygulamasıdır. Papara güvenli bir sistemdir ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiştir. Ayrıca Papara, Bankalararası Kart Merkezi, MasterCard ve Visa üye kuruluşudur5. Papara ile yaptığınız işlemler Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) tarafından kontrol edilmektedir. Papara’nın güvenliğini kanıtlayan bu unsurlar nedeniyle Papara hesap numarası vermenizde bir sakınca yoktur.
Cevapla

“Sosyal Medya ve Mesajlaşma” sayfasına dön