Hakkımızda

Herhangi bir konu hakkında genelde herkes aynı kaygıları taşır. “Sınav sonucum ne oldu?, Atama yaparken ne ye dikkat edilmeli?, Eski önceki alımlarda kaç puanla memur alımı olmuş?, Tercih yaparken nelere dikkat etmeliyim?, Hangi iller kaç puan veya Satın almak istediğim bir ürünü kullananlar memnun mu?, Bu ürün ihtiyaçları gerçekten karşılıyor mu?, Satın aldıktan sonra pişman olur muyum?” gibi sorular aklımıza takılıp durdu. Bu sorulara cevap bulmak için internette çok sayıda sitede araştırmalar yaptık.

Biz de bu kaygılara çözüm bulmak için istisare.org ‘u tasarladık ve sizin kullanımınıza sunduk.

Size yardımcı olmayı hedeflediğimiz bu sitedeki en büyük amacımız, başkalarının deneyimlerini öğrenmeniz, yaşanan memnuniyet veya şikayetleri onlarca site gezmeden, vakit harcamadan tek bir yerden rahatlıkla öğrenebilmeniz, kendi deneyimlerinizi paylaşabilmenizdir.

Her gün robot yazılımlarımız sayesinde bütün interneti geziyor ve tavsiye ,şikayet, yorumları web sitemize ekliyoruz. Böylece daha önce yazılan hiç bir yorumu atlamadan okuyabilmenizi sağlıyoruz.

Yorumları okumak haricinde, sizde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İlgili forum sayfasında yorum olarak yazıp başkalarına fikir verebilir ve karar vermesinde yardımcı olabilirsiniz.

Herhangi bir konuda araştırma yaparken ziyaret edeceğiniz ilk web sitesinin, istisare.org olması için sürekli çalışıyoruz.