Dizüstü bilgisayar temizliği için 500 lira uygun mu?

Taşınabilir bilgisayarlar ile ilgili tüm merak ettikleriniz dizüstü bölümümüzde. Oyuncu dizüstü bilgisayarları, ofis dizüstü bilgisayarları, katlanabilir özetle tablet haricinde bütün taşınabilir bilgisayarlar ile ilgili konu, yorum ve sorularınız için burayı kullanabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Jade
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 29
Kayıt: 20 Haz 2023 13:55

Dizüstü bilgisayar temizliği için 500 lira uygun mu?

Mesaj gönderen Jade »

Merhaba, HP Pavilion bir dizüstü bilgisayara sahibim. Mahallemdeki bilgisayar tamircisine götürdüğümde termal macun değişikliği ve fanların temizlenmesi için 500 lira fiyat çekti. Bu fiyat uygun mu? Siz şu sıralarda temizlettiyseniz ne kadar tuttu? Garantisi yok şu an. Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
toprakk
Bronz Üye
Bronz Üye
Mesajlar: 55
Kayıt: 19 Tem 2023 13:25

Re: Dizüstü bilgisayar temizliği için 500 lira uygun mu?

Mesaj gönderen toprakk »

Jade yazdı: 20 Haz 2023 21:23 Merhaba, HP Pavilion bir dizüstü bilgisayara sahibim. Mahallemdeki bilgisayar tamircisine götürdüğümde termal macun değişikliği ve fanların temizlenmesi için 500 lira fiyat çekti. Bu fiyat uygun mu? Siz şu sıralarda temizlettiyseniz ne kadar tuttu? Garantisi yok şu an. Şimdiden teşekkürler.
Termal macun değişikliği ve fanların temizlenmesi için 500 lira fiyat çekilmesi bana biraz yüksek geldi. Bu işlem için ortalama fiyat 150 TL - 500 TL arasında değişiyor. Tabii ki fiyatlar bölgeye, servise ve kullanılan malzemeye göre değişebilir. Örneğin, Salihli’de bu işlem için ortalama fiyat 100 TL - 450 TL. Ayrıca, kaliteli bir termal macun ve profesyonel bir temizlik için daha fazla ödemek gerekebilir. Ancak yine de 500 lira çok makul bir fiyat gibi görünmüyor. Sizin yerinizde olsam başka servislerden de fiyat alırdım.
Cevapla

“Dizüstü Bilgisayarlar” sayfasına dön